MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH DLA TWOJEJ FIRMY

MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH DLA TWOJEJ FIRMY​

social media

Prowadzenie konta firmowego w mediach społecznościowych to doskonały kanał komunikacji z klientami. Social media pełnią również funkcje reklamowe, wizerunkowe i informacyjne. Aktywność na facebooku, instagramie czy youtubie należy do podstawowych działań marketingu internetowego. 

prowadzenie konta firmowego na facebooku

Czy marketing w mediach społecznościowych jest dla Ciebie?

 • Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w mediach społecznościowych przyciągając angażującymi treściami i opiniami innych użytkowników?
 • Chcesz uwiarygodnić swoją markę i wzbudzić większe zaufanie u jej obecnych i potencjalnych klientów?
 • Chcesz zwiększyć  sprzedaż swoich usług/produktów oraz zwiększyć zasięgi reklamowe

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

portale społecznościowe

Czy wiesz, że…

 • 32% internautów kupuje przy pomocy mediów społecznościowych
 •  60% użytkowników mediów społecznościowych dzieli się informacjami o zakupach na swoich profilach
 •  44% użytkowników mediów społecznościowych kupiło to, czego wcześniej nie planowali, dzięki informacjom, które znaleźli na portalach społecznościowych
 • profesjonalne treści w połączeniu ze zdjęciami i nagraniami innych użytkowników zwiększa zaangażowanie klientów o 28%
prowadzenie konta firmowego na facebooku
obecność firmy w mediach społecznościowych

Dlaczego obecność firmy
w mediach społecznościowych
jest tak istotna?

Szeroko pojęte media społecznościowe dają ocean możliwości dotarcia do grup właściwych odbiorców, a odbiorców tych na świecie przybywa z roku na rok w zawrotnym tempie.

Już 49% populacji świata, czyli 3,8 mld osób korzysta obecnie z internetu, z czego 2 449 mld to użytkownicy Facebooka, 2 mld użytkownicy YouTube, a 800 mln popularnego wśród influencerów Instagrama.

My, Polacy, również jesteśmy bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Aż 81% populacji ma dostęp do internetu, a połowa z nas, 19 mln, korzysta aktywnie z social mediów.

obecność firmy w mediach społecznościowych

Drugim po YouTubie najbardziej popularnym portalem jest Facebook i według danych z lutego 2020 daje on możliwości dotarcia z treściami reklamowymi aż do 16 mln użytkowników, co równa się zasięgowi 49% wszystkich mieszkańców powyżej 13 roku życia. Gdy dorzucimy do tego Instagram z 7,3 mln (22% populacji powyżej 13 r.ż), któremu zasięgi rosną o około 7,4% na kwartał, daje nam to potężną grupę potencjalnych klientów, do których możemy bez trudu dotrzeć wykorzystując wiedzę i odpowiednie narzędzia.

Takich możliwości po prostu nie można nie wykorzystać – one aż się proszą przy przekuć je na zysk!

prowadzenie konta firmowego na facebooku
marketing w mediach społecznościowych

Jak działamy prowadząc marketing w mediach społecznościowych?

Działania w marketingu mediów społecznościowych  są niezwykle skuteczne ze względu na możliwości dotarcia do imponujących grup odbiorców właściwych dla danego biznesu. Wykorzystując odpowiednie narzędzia możemy określić grupę docelową, gromadząc takie dane jak wiek, płeć, wykształcenie, praca, hobby i zainteresowania. Następnie tworzymy interesujące i angażujące ich treści pod tę grupę. Taka forma reklamy otwiera firmom zupełnie nowe możliwości dotarcia do swoich klientów oraz przywiązania ich do marki. 

Marketing w mediach społecznościowych to najbardziej efektywna forma marketingu cyfrowego, która prawidłowo zarządzana, szybko zwraca inwestycję.

marketing w mediach społecznościowych

NASZA OFERTA

Zarządzanie Mediami Społecznościowymi

 • Tworzymy posty, które inspirują, uczą
  i bawią
 • Reprezentujemy Twoją markę angażując związaną z nią społeczność
 • Skrupulatnie sprawdzamy
  i raportujemy wyniki w prosty
  i przejrzysty sposób

Content Marketing

 • Tworzymy fachowo przygotowane, zoptymalizowane pod kątem SEO teksty, które zadziałają jak woda na młyn na Twoje kampanie w mediach społecznościowych
 • Zwiększymy zasięg organiczny na Twojej stronie, budując zaufanie wśród Twoich klientów

Reklama na Facebooku

 • Zmaksymalizujemy możliwości Twojego budżetu reklamowego
 • Pomożemy Ci zdobyć polubienia strony, zasięg branżowy, potencjalnych klientów, zwiększyć sprzedaż
marketing na facebooku

Jak działamy?

Zarządzanie mediami społecznościowymi wymaga jasnej strategii treści, niezachwianej konsekwencji i tony kreatywności.

Tworzenie postów

Tworzenie treści wizualnych

Aby Twoje posty były perfekcyjne, wykorzystujemy połączenie wysokiej jakości fotografii stockowej, grafiki wykonanej na zamówienie lub zasobów dostarczonych przez klienta.

Video Posty

Udowodniono, że wideo osiąga największe zaangażowanie na portalach społecznościowych, a my możemy tworzyć niesamowite filmy społecznościowe, korzystając z obszernej bazy danych wideografii stockowej w wysokiej rozdzielczości.

Zatwierdzanie postów

Tworzymy harmonogramy postów z wyprzedzeniem, dzięki czemu możesz dostarczyć nam informacje zwrotne i mieć całkowitą kontrolę nad tym, co zostanie umieszczone na Twoich kontach społecznościowych.

Optymalny czas

Korzystając z naszego specjalistycznego oprogramowania możemy określić optymalny czas uruchomienia Twoich postów, zapewniając maksymalne zaangażowanie.

Zarządzanie społecznością

Reakcja klienta

Obsługa przychodzących wiadomości i komentarzy może być czasochłonna; pozwól nam zająć się tym za Ciebie, aby upewnić się, że Twoi klienci nigdy nie będą czekać.

Znaczące zaangażowanie

Prowadzenie regularnych, konstruktywnych rozmów z klientami lub innymi lokalnymi firmami jest niezbędne do budowania zaufania do Twojej marki.

Wzrost zasięgu organicznego

Możemy użyć zarządzania społecznością do zaangażowania innych użytkowników, aby zwiększyć liczbę zwolenników Twojej strony.

Miesięczne raporty

Kluczowe wskaźniki

Nasze raporty oferują przejrzyste spojrzenie na kluczowe wskaźniki, które mają największe znaczenie dla Twojej firmy, niezależnie od tego, czy jest to wzrost liczby odbiorców, zaangażowanie, kliknięcia internetowe, czy cokolwiek innego.

Analiza postów

Zobacz, które posty osiągnęły najlepsze wyniki w danym miesiącu, reakcje, procent zaangażowania i rozkład zaangażowania.

Podział demograficzny

Chcesz wiedzieć, kto angażuje się na Twoich mediach społecznościowych? Dla każdego profilu podajemy miesięczny podział demograficzny.