Produkcja Filmów Promocyjnych

Film firmowy to świetny sposób, aby ożywić swoją firmę, niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować nowy produkt, wyjaśnić coś skomplikowanego, czy po prostu przedstawić swój zespół klientom.

video

Nagrywanie filmów promocyjnych, krótkich filmów reklamowych lub dłuższych wywiadów to dla nas codzienność. Zadzwoń, napisz lub wypełnij brief i rozpocznijmy współpracę! 

produkcja filmów promocyjnych

Produkcja Filmów Promocyjnych

Marketing cyfrowy rozwija się bardzo dynamicznie, a w ostatnich latach promocja marek, brandów, produktów i usług coraz częściej odbywa się właśnie za pomocą filmów i krótkich nagrań wideo. Wysokiej jakości, istotne, zabawne i angażujące treści pozostają kluczem do optymalnej widoczności w internecie,
a takimi właśnie są filmy promocyjne. W RedMedia, wiemy, jak duże znaczenie ma dobry film promocyjny i wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Posiadamy specjalistów-pasjonatów, odpowiedni sprzęt oraz profesjonalne studio nagraniowe.

Media społecznościowe

Treści wideo są coraz częściej wykorzystywane w mediach społecznościowych, a w szczególności na Facebooku. Sieć społecznościowa odnotowała ogromny wzrost liczby postów wideo, wykazując miliony godzin materiałów oglądanych każdego dnia.

Możemy pomóc Ci stworzyć zoptymalizowane wideo do wykorzystania w mediach społecznościowych i na stronie internetowej, angażując Twoich odbiorców i informując ich o Tobie, Twoich produktach lub Twoim zespole.

filmy w mediach społecznościowych
wywiady, filmy instruktażowe

Wywiady, filmy instruktażowe, personal branding

Nasz zespół filmowy Red Media stworzył liczne filmy z kategorii personal branding, oraz wywiady czy filmy instruktażowe. Posiadamy szerokie doświadczenie w tym zakresie, więc możemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę nie tylko od strony technicznej, ale także potężnym wsparciem merytorycznym w kwestii pomysłu
i sposobu prezentacji.

Profesjonalne studio nagraniowe

Red Media dysponuje własnym, profesjonalnym, w pełni wyposażonym studio nagraniowym z green screenem, które jest odpowiednio wygłuszone by zapewnić nagrania najwyższej jakości. Jeżeli potrzebujesz przestrzeni do nagrania wywiadu, filmu instrukrażowego czy jakiegokolwiek innego, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

profesjonalne studio nagraniowe

Jeśli uważasz, że wideo jest tym, czego brakuje w Twojej strategii marketingowej, skontaktuj się z naszym zespołem już dziś. Chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy pomóc.

produkcja filmów