Produkcja Filmów Promocyjnych

Film firmowy to świetny sposób, aby ożywić swoją firmę, niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować nowy produkt, wyjaśnić coś skomplikowanego, czy po prostu przedstawić swój zespół klientom.

produkcja-filmow-reklamowych

Produkcja Filmów Promocyjnych

Od dawna wiadomo, że czytelnik będzie odwracał uwagę od czytelnej treści strony, patrząc na jej układ. Sens używania Lorem Ipsum polega na tym, że ma ono mniej więcej normalny rozkład liter, w przeciwieństwie do używania „Content here, content here”, co sprawia, że wygląda jak czytelny angielski. Wiele pulpitów

Media społecznościowe

Treści wideo są coraz częściej wykorzystywane w mediach społecznościowych, a w szczególności na Facebooku. Sieć społecznościowa odnotowała ogromny wzrost liczby postów wideo, wykazując miliony godzin materiałów oglądanych każdego dnia.

 

Możemy pomóc Ci stworzyć zoptymalizowane wideo do wykorzystania w mediach społecznościowych i na stronie internetowej, angażując Twoich odbiorców i informując ich o Tobie, Twoich produktach lub Twoim zespole.

nagrania-social-media
wywiady-gdansk-nagrania

Wywiady, filmy instruktażowe, personal branding

Nasz zespół filmowy Red Media stworzył liczne filmy z kategorii personal branding, oraz wywiady czy filmy instruktażowe. Posiadamy szerokie doświadczenie w tym zakresie, więc możemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę nie tylko od strony technicznej, ale także potężnym wsparciem merytorycznym w kwestii pomysłu i sposobu prezentacji.

Profesjonalne studio nagraniowe

Nagrywanie filmów promocyjnych, krótkich filmów reklamowych lub dłuższych wywiadów to dla nas codzienność. Zadzwoń, napisz lub wypełnij brief i rozpocznijmy współpracę! 

Red Media dysponuje własnym, profesjonalnym, w pełni wyposażonym studio nagraniowym z green screenem, które jest odpowiednio wygłuszone by zapewnić nagrania najwyższej jakości. Jeżeli potrzebujesz przestrzeni do nagrania wywiadu, filmu instrukrażowego czy jakiegokolwiek innego, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli uważasz, że wideo jest tym, czego brakuje w Twojej strategii marketingowej, skontaktuj się z naszym zespołem już dziś. Chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy pomóc!